Denizli’de gece geç saatlerde serinlemek için baraj gölüne giren Himmet Yaşar isimli genç, bir süre sonra gölde kayboldu. Arkadaşları durumu polis ve itfaiye ekiplerine haber verirken, gece saatlerinde yapılan aramada bir sonuca ulaşılamadı.

DENİZLİ (İHA) Denizli’de gece geç saatlerde serinlemek için baraj gölüne giren Himmet Yaşar isimli genç, bir süre sonra gölde kayboldu. Arkadaşları durumu polis ve itfaiye ekiplerine haber verirken, gece saatlerinde yapılan aramada bir sonuca ulaşılamadı.

Olay gece 03.00 sıralarında Denizli’de bulunan Gökpınar Vali Recep Yazıcıoğlu Baraj Gölü’nde meydana geldi. 24 yaşındaki Himmet Yaşar havanın sıcak olmasından dolayı serinlemek için göle girdi. Bir süre yüzdükten sonra gözden kaybolan Yaşar’dan bir daha haber alınamadı. Bunun üzerine arkadaşları durumu polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, hemen çalışma başlattı. Olay yerine gelen emniyet ekipleri baraj kenarında Himmet Yaşar'a ait elbiseleri bulurken, Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi su altı arama kurtarma ekiplerinin başlattığı arama çalışmaları henüz sonuç vermedi.