NetCRM, web tabanlı bir Müşteri İlişkileri Yönetimi uygulamasıdır. En büyük yardımcınız NetCRM, saha operasyonlarını yönetmeniz ve müşteri memnuniyeti sağlamanız adına ihtiyaç duyduğunuz tüm verileri ve fonksiyonları içerir.
 
Tüm Hakimiyet Sizde!
İster bilgisayar, ister akıllı telefon, ister tablet sahibi olun; NetCRM ve Mobil CRM’in sunduğu pratik fonksiyonlar sayesinde işinize ve sahaya hakimiyet, size parmak ucunuz kadar yakındır.
 
Kullanım Özellikleri Ve Sağladığı Kolaylıklar

NetCRM sayesinde mevcut ve potansiyel müşterilerinize ait tüm bilgilere aynı noktadan ulaşabilir; satış fırsatlarını, tekliflerinizi, siparişlerinizi ve satış öncesi süreçlerinizi bir iki tıkla yönetebilirsiniz.

Bayilerinizin ve sahadaki satış ekibinizin müşterilerle gerçekleştireceği görüşmeleri NetCRM ile planlayabilir, gelişmelerin sonuçlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Müşterilerinizin satış sonrası hizmet ve ürün taleplerini NetCRM ile yönetebilir, böylece müşteri ilişkilerinin her aşamasını kayıt altına alabilirsiniz.

NetCRM, size müşteri odaklı çözümler sunar. Her müşterinize özel fotoğraf, firma logosu, ses kaydı gibi belgeler ekleyebilir, müşteriler, ürünler, teklif ya da siparişler için hangi bilgileri takip etmek istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz.

Satış temsilcileriniz ve bayilerinize fırsat ve görevler atayabilir; hatırlatma fonksiyonları, paylaşım duvarları, dijital pazarlama ve anket sistemleri sayesinde satış/pazarlama performansınızı maksimuma ulaştırabilirsiniz.

İçiniz Rahat Etsin

NetCRM'in sağladığı gelişmiş arama fonksiyonu sayesinde aynı anda tüm belgeler arasında arama yapabilir, 360° ekran özelliğini kullanarak müşteri, ürün ve satış kanalına ait tüm bilgileri tek bakışta görüntüleyebilirsiniz.

Kolaylıkla oluşturacağınız müşteri anketlerini internet üzerinden yayınlayabilir, müşteri memnuniyeti hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Satış temsilcileriniz ve bayilerinize sipariş ve görüşme görevleri atayabilir, e-posta bildirim ve hatırlatma iletileri yaratarak ekibinizin müşteri deneyimi performansını maksimuma ulaştırabilirsiniz.

NETSIS Temelset entegrasyonu sayesinde cari, stok, teklif ve sipariş süreçlerine ilişkin tüm adımlar senkronize çalışır. Sarf edilen ekstra efor, veri kaybı ve mükerrer veri girişi, böylece son bulur. 

Ayrıca, tüm departmanlarınız sisteme girilen her yeni bilgiye, her yeni siparişe, mevcut stok durumu ve satış fırsatlarına dair güncellemelerden anında haberdar olur.

NetCRM; çapraz çalışan fonksiyonları sayesinde azami müşteri memnuniyeti sağlayarak marka değerinizi artırmanıza yardımcı olur. Analitik CRM yaklaşımı sayesinde, sistemde biriken ve otomatik olarak arşivlenen tüm verileri, dilediğiniz an dilediğiniz noktada analiz ederek daha isabetli karar verebilme şansı kazanır, hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Bunların yanı sıra, sistemin size kazandırdığı hızlı ve esnek raporlama yeteneği sayesinde zaman, emek ve maliyet kayıplarınız ortadan kalkar.

 

Rakiplerinizi Takip Edin Ve Yeni Fırsatlar Yaratın

NetCRM, sistem içinde oluşturduğu veri saklama özellikleri sayesinde başarıyla sonuçlanan bir satış fırsatını ne zaman ve hangi fiyatla kazandığınızı kaydeder.

Böylece siz de hangi rakibinize karşı hangi nedenden dolayı kazandığınızı veya kaybettiğinizi hızla analiz edip, yeni stratejiler çizebilirsiniz.

Müşterilerinizi Tanıdığınızı Onlara Hissettirin

Yeni bir müşteri kazanmak, eski müşterinizi elinizde tutmaktan kat kat daha maliyetlidir.

NetCRM'in sağladığı uygulamalar sayesinde eski müşterilerinizi hizmet ve ürün kalitenizle mutlu ederken, siz de hızla yeni müşteriler kazanmanın mutluluğunu yaşayın.