Bildiğiniz akıllı telefonları 8’le çarpın.

Casper, gerçek 8 çekirdek işlemcili ve 2,0 GHz hızında akıllı telefonunu kullanıcıların beğenisine sundu. Akıllı telefonda yeni bir dönemin kapılarını açan 8 çekirdek hızı, Casper VIA V8 ile ceplerde. 5 inç full HD ekran, 16 MB arka – 8 MP ön kamera, 7.3mm inceliğinde göz alıcı beyaz rengi, cam ve metal materyal birleşimiyle bir tasarım harikası olan VIA V8 ile kullanıcılar, benzeri görülmemiş performansla tanışıyor. Yüksek çözünürlüklü ekranı, hızı ve donanımıyla VIA V8 tek başına, pek çok cihazın yerini alacak.

Alışılan bilgisayar hızı akıllı telefonlarla buluşuyor. Tüketicilerin akıllı telefondan beklentileri gerçek 8 çekirdekli Casper VIA V8 modeli ile karşılanıyor. Artık, tüketici akıllı telefon alırken “8 çekirdek” özelliğini soracak. Dünyada en çok kullanıcıya sahip android işletim sisteminin ülkemizde çıtası VIA V8 modeli ile yükselecek. Çünkü en son teknolojiyi en hızlı şekilde teknoloji tutkunlarıyla buluşturan Casper, gerçek 8 çekirdekli, 2,0Ghz hızında işlemciye sahip VIA V8 modeliyle daha önce hiç görülmemiş bir güç dalgasını ülkemizde teknoloji tutkunlarıyla buluşturuyor.

SANİYELERLE YARIŞIN

MTK6592T işlemcisiyle, görevleri bağımsız 8 çekirdeğe bölüştürerek performansta süreklilik sağlayan Casper VIA V8, 2,0 GHz hızı, Android 4.4.2 KitKat işletim sistemi ile buluşturuyor. Sosyal ağlarda saniyelik paylaşımlar, günlük ve iş hayatı için ideal kullanım sunan VIA V8, kutusundan çıktığı andan itibaren kullanıcılarına çok farklı bir deneyim yaşatıyor. Casper VIA V8, 32GB dahili hafızasıyla, kullanıcılara geniş depolama imkanı sunuyor. 2GB bellek VIA V8’in dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri. GPS, WIFI, ışık, hareket algılama, proximity ve Gyro sensörler de VIA V8’in becerisini katlıyor.

TASARIM HARİKASI

Titiz bir çalışmayla hazırlanan Casper VIA V8 modelinin tasarımında kullanım kolaylığı, sağlamlık ve lüks detaylar, mükemmel dengeyle birleştirildi. Beyazın çekiciliği ile yalın bir görünüm kazandırılan cam dizaynda, 5” geniş ekran, Gorilla Glass 2 ile, arka yüzeyse 0,02 mm çapında partiküllerle güçlendirildi, metal çerçeveyle de telefon maksimum dayanıklı hale getirildi. Dizayn 7,3 mm inceliğinde.

NET ÇEKİM, BÜYÜLEYİCİ GÖRÜNTÜ KALİTESİ

Görüntü kalitesi ile de iddialı olan VIA V8’in 16 MP kamerası, cep tipi fotoğraf makinası görevini de üstleniyor. 7,3 mm ince dizayna sığdırılan 6 adet lens sayesinde, ışığın sensörlere maksimum iletimi sağlanıyor. Optik güç 4160×3120 px çözünürlükle de birleşince, fotoğraf ve videolarınızda her nokta, neredeyse insan gözü kadar detaylı olarak ekrana yansıyor. 8 MP ön kamera da en net görüntülü konuşma ve selfie çekimi için ideal kaliteyi sunuyor.

ZENGİN DETAY, AKICI GRAFİK

Casper VIA V8’in 5 inç ekranı, 1920×1080 Full HD, inch başına 441 piksel çözünürlüğe sahip. İçindeki gerçek 8 çekirdek işlemciye entegre grafik modülü, özellikle 3D oyunlardaki keskin detaylarda kendini gösteriyor. ClearMotion™ Akıllı Video İyileştirme Teknolojisi, saniyede 24-30 kare (fps) videoları otomatik olarak saniyede 60 kareye çevirerek, özellikle yarış oyunlarında, görüntüde bulanıklaşmanın önüne geçiyor.

Casper VIA V8, KDV dahil 1199 TL fiyatla, kullanıcılarını bekliyor.

Casper VIA V8 Teknik Özellikler:

İşlemci: 2 GHz. MT6592T Turbo Gerçek 8 Çekirdek Turbo İşlemci

İşletim Sistemi: Android™ Jelly Bean 4.4

Ekran: 5” IPS HD, 1080×1920 Ekran

Bellek: 2 GB Bellek

Depolama: 32 GB Hafıza

Kamera: 16MP Arka Kamera, 8MP Ön Kamera

Boyutlar ve Ağırlık: 144 mm x 70 mm x 7.3 mm, 151 gr.

Pil: 2350 mAh (Li-Ion) Pil

Kutu içeriği: AC Adaptör, USB Kablosu, Mikrofonlu Kulaklık, Ekran Koruyucu Film, Ekran Temizleme Bezi, Şeffaf koruma kılıfı