Denizli Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ve Güney Ege Kalkınma Ajansı Türkiye’de örnek olacak bir projeyi daha hayata geçirdi. GEKA Teknik Destek kapsamında düzenlenen “Hayvancılık Projelerinde Fizibilite ve Mimari Proje Hazırlama Eğitimi“ tamamlanarak bu kapsamda eğitim alan 47 teknik personele sertifikaları verildi.

Denizli Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce, Güney Ege Kalkınma Ajansının (GEKA) Teknik Destek Programı kapsamında desteklenen ve Denizli İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Sezgin Kutlu ve GEKA Genel Sekreteri Süleyman Alata tarafından imzalanan “Hayvancılık Projelerinde Fizibilite ve Mimari Proje Hazırlama Eğitimi” konulu eğitim projesi hayata geçirildi.

 

GEKA TEKNİK DESTEKLERİNE DEVAM EDECEK

Güney Ege Kalkınma Ajansı Program Yönetim Birim Başkanı Özgür Akdoğan ise “Böyle başarılı bir projeyi hayata geçirdikleri için Denizi Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğüne teşekkür ederek, bölgemizdeki kurumların teknik kapasitelerinin artırılması amacıyla bu tür teknik desteklerin devam edeceğini belirtti“. Proje kapsamında eğitim alan 47 teknik personele sertifikaları verildi.