Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer, Ramazan ayının birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde yardımlaşma ayı olduğunu söyledi.
 

 

EMRAH VAROL

DENİZLİ (İHA) - Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer, Ramazan ayının birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde yardımlaşma ayı olduğunu söyledi.

Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer, Ramazan Ayı ile ilgili bir mesaj yayınladı. Mesajında bu ayın rahmet ve bereket ayı olduğunu belirten Özer, ‘’Rahmet ve bereket bağış kapılarının sonuna kadar açıldığı mübarek Ramazan ayında dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağları kuvvetlenir. Bizler de birlik, beraberliğimizin daha çok güçlendiği, kardeşlik duygularının arttığı bu mübarek aya kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 11 ayın sultanı olan Ramazan ayında, hem maddi hem manevi anlamda bereket yaşıyoruz. Hz. Muhammed (S.A.V.)’in müjdelediği bu mübarek ayda, birbirimizi daha çok severek, ihtiyacı olanlara elimizi daha fazla uzatarak bol bol iyilikler yapmalıyız. Ramazan ayı aynı zamanda birleştirici bir aydır. Ülkemizde ve ilimizde bunun en güzel örneği sergilenmektedir. Bu düşüncelerle Yüce Allah'tan, Ramazan ayının rahmetiyle, bereketiyle mağfiretiyle evlerimizi, hanelerimizi ve gönüllerimizi kuşatmasını; üyelerimize, ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum’’dedi.