Modern veri merkezleri için kesintisiz veri koruma sağlayarak yenilikçi çözümler sunan Veeam® Software, Veeam on Tour’un Türkiye ayağında Veeam Availability Suite™ ürününün tanıtımını gerçekleştirdi. Bu çözüm sayesinde tüm uygulamalar ve veriler ne zaman ve nereden istenirse istensin ihtiyaç duyulduğunda ulaşılabilir olacak. Veeam on Tour 19 Mayıs’ta İstanbul’da kapılarını açıyor.

Veeam müşterileri Veeam On Tour Türkiye’ye katılarak iş hayatlarında Veeam çözümlerinin onlara nasıl yardım ettiğinden, yüksek hızlı kurtarma ve veri kaybının önüne geçmekte nasıl başarılı olduğunu anlatacaklar. Ayrıca katılımcılara modern veri merkezlerindeki eksiksiz görünürlük hakkında da bilgilendirecekler.

Veeam Availability Suite, modern sanallaştırmayı, depolamayı ve bulut teknolojilerini güçlendirerek ve şimdi de EMC, HP ve NetApp’ten lider depolama çözümleriyle derin bir şekilde entegre olarak modern veri merkezi için kritik etkinleştirme teknolojisi sağlıyor.

Veeam Availability Suite’e ek olarak gündemde ayrıca 2014’ün üçüncü çeyreğinden itibaren satışa çıkacak olan Veeam Management Pack™ (MP) v7 for System Center ürününün ön gösterimi de olacak. Bu Veeam MP sürümü Microsoft System Center Operations Manager ile tam anlamıyla entegre olarak hem Microsoft Hyper-V hem de VMware vSphere katmanları için uygulamadan makineye görünürlüğü tek bir üründe sağlıyor.

Veeam on Tour, özellikle her zaman çalışmayı gerçeğe dönüştürmeyi etkinleştirecek teknolojilerle ilgilenenler için ideal. Bu etkinlik canlı sunumlar, etkileşimli yuvarlak masa toplantıları, canlı tanıtımlar, başarı hikayeleri ve açık tartışamalara sahne olacak.

Microsoft’un Bulut ve Kurumsal Çözümler İş Grubu Müdürü Mehmet Üner Veeam’in geleneksel veri koruma ve yedekleme sistemlerinin çok daha ötesine geçen yenilikçi çözümlerinin, Microsoft’un sunucu ve bulut ailesiyle mükemmel şekilde entegre olarak “Modern Veri Merkezi” anlayışını desteklediğini ifade etti. “Bu yılki Veeam On Tour etkinliğinde Veeam Türkiye ile birlikte, hem müşterilerimize işlerini optimize etmelerini sağlayacak ortak çözümlerimizi anlatacak;  hem de iş ortaklarımıza nasıl katma değerli fayda sunduğumuzu aktaracağız. ‘’ diyerek bu etkinlikten beklentilerini açıkladı.