TTNET ve Netsis, KOBİ’lere  iş süreçlerini internet üzerinden 7/24, hızlı ve verimli biçimde yönetebilecekleri bulut bilişim çözümleri sunuyor. TTNET’li KOBİ’ler; bulut bilişim teknolojisi üzerinden sunulacak  ticari uygulamalar ile  satın alma siparişlerinden, stok kayıtlarının yönetimine, veri güvenliğinden, muhasebe raporlarına kadar tüm iş süreçlerini içeren  çözümlere, özel indirimlerle sahip olacak.

Bu yıl TTNET 360 vizyonu doğrultusunda e-ticaretten, dijital ödeme ve tahsilat sistemlerine, dijital reklamcılıktan müşteri ilişkilerine kadar birçok yeniliği sunan TTNET, bu kez bulut bilişim çözümlerini KOBİ’lere özel indirimlerle sunuyor.

KOBİ’ler; TTNET’in, Netsis ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında; stok takibinden, cari hesap yönetimine, finanstan müşteri ilişkilerine tüm iş süreçlerini hiçbir kurulum maliyeti olmaksızın, uygun koşullarla bulut ortamına aktarabiliyor. KOBİ’lerin her yerden bilgilerine ulaşabilmeleri için internete bağlı olmaları yeterli oluyor.

Bulut bilişimde öncü bir çözümü KOBİ’lerin hizmetine sunduklarını belirten TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar “TTNET ve Netsis işbirliği ile KOBİ’lere destek oluyor, onları bulut platformunun avantajları ile tanıştırıyoruz. TTNET müşterisi KOBİ’ler; hizmet olarak yazılım (SaaS) olarak da adlandırılan model ile ticari yazılımlar için yüksek kurulum, lisans, sunucu, güncelleme ve yedekleme maliyetlerinden kurtuluyor, işlerine odaklanarak verimlilik, rekabet gücü ve hız gibi önemli avantajı kazanıyor” dedi.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler TTNET ile Netsis arasındaki işbirliği kapsamında normal satış fiyatı 47,2 TL olan Netsis Netlite ürününü özel indirim ile 12 ay boyunca ayda sadece 4,72 TL ücretle kullanabiliyor. Ayrıca kampanya kapsamında müşteri ilişkileri yönetimi çözümü olan WebCRM,  Netsis Entegre II ve III kullanıcılarına 12 ay boyunca ücretsiz kullanım imkanı ile sunuluyor. Buna göre kampanyadan yararlanan herkes, WebCRM’i tek kullanıcı için bir yıl boyunca ücretsiz olarak kullanabilecek.

TTNET müşterileri, bulut çözümlerinin aylık kullanım ücretlerini TTNET faturalarına yansıtarak kolayca ödeyebiliyor. Kampanya hakkında bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; TTNET satış noktalarından başvuru yapabiliyor.